wtorek, 01 sierpień 2017 12:19

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 05.08

Napisał 

Już w najbliższą sobotę w Centrum Kreatywności Targowa realizować będziemy kolejne wydarzenie z cyklu Otwarte w Soboty, których celem jest wsparcie sektora kreatywnego w Warszawie.

Najbliższe spotkanie: Kuchnia Pomysłów już 5 sierpnia. Zapraszamy nie tylko na Bardzo Kreatywny Posiłek - niech na razie sens tej zagadki pozostanie tajemnicą. W czasie spotkania odbędzie się również giełda ofert wsparcia i działania, a także giełda umiejętności (tematem będzie zasadność i umiejętności budowania portfolio).

Spotkaniom towarzyszą dodatkowe atrakcje: spotkania autorskie prowadzone przez Iwo Zmyślonego, warsztaty dla dzieci przygotowane przez Wawa Design Festiwal oraz prezentacja animacyjnych i interaktywnych gier miejskich. Projekt skorelowany z wydarzeniami w ramach Otwartej Ząbkowskiej.
Partnerami projektu są: Urząd m.st. Warszawy, Miasto Jest Nasze.
Z uwagi na otwarty, bezpłatny charakter spotkania oraz konieczność dostosowania poczęstunku do liczby gości prosimy o rejestrowanie się pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 3 sierpnia. Liczba miejsc ograniczona.
Oto daty spotkań Otwarte w Soboty:
5.08, 2.09, 30.09 - zwiedzanie Centrum Kreatywności Targowa, wystawa prac, spotkania autorskie, gry animacyjne i interaktywne, warsztaty kreatywne dla dzieci, wykłady i panele networkingowe dla sektora kreatywnego (w godzinach 12-14).
19.08, 16.09 - zwiedzanie Centrum Kreatywności Targowa, wystawa prac, spotkania autorskie, gry animacyjne i interaktywne, warsztaty kreatywne dla dzieci.
Cykl spotkań skorelowano z wydarzeniami w ramach Otwartej Ząbkowskiej.

W razie pytań prosimy o kontakt - chętnie odpowiemy.

Teodor Sobczak

 Trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe (technologia flash), edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy. 

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Vademecum NGO.MAZOWIA.COM 2017

Uważne i świadome organizacje pozarządowe to efekt  projektu NGO.MAZOWIA.COM w którym szereg ekspertów dzieli się swoją wiedzą. Zachecamy do pobierania!

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu