wtorek, 01 sierpień 2017 12:19

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 05.08

Napisał 

Już w najbliższą sobotę w Centrum Kreatywności Targowa realizować będziemy kolejne wydarzenie z cyklu Otwarte w Soboty, których celem jest wsparcie sektora kreatywnego w Warszawie.

Najbliższe spotkanie: Kuchnia Pomysłów już 5 sierpnia. Zapraszamy nie tylko na Bardzo Kreatywny Posiłek - niech na razie sens tej zagadki pozostanie tajemnicą. W czasie spotkania odbędzie się również giełda ofert wsparcia i działania, a także giełda umiejętności (tematem będzie zasadność i umiejętności budowania portfolio).

Spotkaniom towarzyszą dodatkowe atrakcje: spotkania autorskie prowadzone przez Iwo Zmyślonego, warsztaty dla dzieci przygotowane przez Wawa Design Festiwal oraz prezentacja animacyjnych i interaktywnych gier miejskich. Projekt skorelowany z wydarzeniami w ramach Otwartej Ząbkowskiej.
Partnerami projektu są: Urząd m.st. Warszawy, Miasto Jest Nasze.
Z uwagi na otwarty, bezpłatny charakter spotkania oraz konieczność dostosowania poczęstunku do liczby gości prosimy o rejestrowanie się pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 3 sierpnia. Liczba miejsc ograniczona.
Oto daty spotkań Otwarte w Soboty:
5.08, 2.09, 30.09 - zwiedzanie Centrum Kreatywności Targowa, wystawa prac, spotkania autorskie, gry animacyjne i interaktywne, warsztaty kreatywne dla dzieci, wykłady i panele networkingowe dla sektora kreatywnego (w godzinach 12-14).
19.08, 16.09 - zwiedzanie Centrum Kreatywności Targowa, wystawa prac, spotkania autorskie, gry animacyjne i interaktywne, warsztaty kreatywne dla dzieci.
Cykl spotkań skorelowano z wydarzeniami w ramach Otwartej Ząbkowskiej.

W razie pytań prosimy o kontakt - chętnie odpowiemy.

Teodor Sobczak

 Trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe (technologia flash), edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy. 

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu