sobota, 12 sierpień 2017 11:12

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 19.08

Napisał 

Już w najbliższą sobotę w Centrum Kreatywności Targowa realizować będziemy kolejne wydarzenie z cyklu Otwarte w Soboty. Tym razem skupiamy się przede wszystkim na maluchach.

Każdy chętny będzie mógł przyjść i stworzyć swoje własne prace podczas kreatywnych warsztatów organizowanych przez Wawa Design Festiwal. Do tego starszaki, w wieku do 100 lat będą mogły sprawdzić swoje siły w trakcie zabaw animacyjnych organizowanych przez Games Development.

Do tego wszystko dziać się będzie w pięknym budynku Centrum Kreatywności Targowa 56, gdzie rozstawiliśmy prezentację prac Warszawskiego sektora kreatywnego. Spotkaniom towarzyszą dodatkowe atrakcje: spotkania autorskie prowadzone przez Iwo Zmyślonego.

Projekt skorelowany z wydarzeniami w ramach OTWARTA ZĄBKOWSKA Spotkania realizowane są we współpracy z m.st. Warszawa w ramach projektu Otwarte w Soboty.

Teodor Sobczak

 Trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe (technologia flash), edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy. 

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Vademecum NGO.MAZOWIA.COM 2017

Uważne i świadome organizacje pozarządowe to efekt  projektu NGO.MAZOWIA.COM w którym szereg ekspertów dzieli się swoją wiedzą. Zachecamy do pobierania!

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu