Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 46
poniedziałek, 12 marzec 2012 14:45

Jak działa kultura?

Napisał 
Jak działa kultura? Jak działa kultura? © billygallery.com

Czyli, krótka rzecz o tym co zmieniło się od XVIII w., a co od XXVIII w. p. n. e. (?). Dlaczego w 2012 r. ilość zdjęć jaką wykonamy będzie większa, niż suma wszystkich zdjęć z ostatnich stu lat? Jak wybrać te najlepsze i czy aby na pewno musimy wybierać najlepsze? I dużo, dużo więcej w 13 min.

Przy okazji możemy za obserwować jak przekazać dużą ilość informacji w niecały kwadrans, zamiast 45 min, zamiast 2 dniowej konferencji, zamiast 30 godzin akademickich w semestrze.

Ze strony:
http://billygallery.com/howartworks/
oraz
http://www.livingdesign.info/2012/02/17/how-art-works-by-tymek-borowski-pawel-sysiak/

HOW ART WORKS? - a serious movie about problems and solutions. billygallery.com
Jarosław Głasek

wiceprezes

Z zawodu historyk, web desingner, grafik, nadto freelancer i twórca gier. W Innowatorium odpowiedzialny za projekty, wnioski, treść merytoryczną, grafikę, serwis i kawę.

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Vademecum NGO.MAZOWIA.COM 2017

Uważne i świadome organizacje pozarządowe to efekt  projektu NGO.MAZOWIA.COM w którym szereg ekspertów dzieli się swoją wiedzą. Zachecamy do pobierania!

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu