Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 46
wtorek, 06 marzec 2012 21:06

3min + edukacja = 25.000 $

Z etykietą
Napisał 
3min + edukacja = 25.000 $ 3min + edukacja = 25.000 $ ©whyopenedmatters.org/

Jeśli posiadasz kamerę, tysiąc pomysłów na minutę, masz pasję i wierzysz w Otwartą Edukację to z pewnością zainteresuje Cię konkurs „Why Open Education Matters?", zorganizowany przez Open Society Institiute, Creative Commons i amerykański departament edukacji, którego celem jest pomoc w zwiększaniu świadomości na temat otwartej edukacji i otwartych zasobów edukacyjnych.

Wygrać można 25000 dolarów (pierwsza nagroda ), 5.000 (druga) i 1,000 dolarów (nagroda publiczności).
Ograniczenia: film musi być nie dłuższy niż 3 min, obowiązuje język angielski i licencja Creative Commons Uznanie Autorstwa (CC BY), termin nadsyłania prac 5 czerwca.

więcej na:

http://whyopenedmatters.org/

Jarosław Głasek

wiceprezes

Z zawodu historyk, web desingner, grafik, nadto freelancer i twórca gier. W Innowatorium odpowiedzialny za projekty, wnioski, treść merytoryczną, grafikę, serwis i kawę.

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Vademecum NGO.MAZOWIA.COM 2017

Uważne i świadome organizacje pozarządowe to efekt  projektu NGO.MAZOWIA.COM w którym szereg ekspertów dzieli się swoją wiedzą. Zachecamy do pobierania!

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu