Logo OV Logo OV

Tym razem Fundacja Innowatorium wspiera i promuje muzyczne przedsięwzięcie.

Najnowszy projekt – „One Voice” – to kulturalna inicjatywa młodzieży ze Lwowa, Warszawy i Mińska.

Przez jedenaście dni młodzi ludzie, których pasją jest śpiewanie, reprezentujący różne kraje, kultury i religie, będą uczyli rówieśników z zagranicy pieśni w swoich ojczystych językach. Poza nauką regionalnych utworów, program przewiduje również serię warsztatów mających udoskonalić technikę śpiewania oraz poruszania się na scenie, ale także mających pobudzić uczestników do własnych improwizacji muzycznych. Zajęcia poprowadzą tak znakomici przewodnicy po świecie muzyki jak: Anna i Natalia Bajak, Galina Bahan, Galina Kazimirovskaya, Magdalena Stępień, Kacper Popek, Jacek Wazelin, czy Janusz Głowacki.

Ogrom pracy, włożony w przygotowanie, zostanie zwieńczony podczas ekumenicznego polikulturowego koncertu. To niecodzienne wydarzenie odbędzie się 5 lipca 2013 r., o godz. 18:00, w Amfiteatrze przy Starej Prochowni Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie.

Przyjdź! Posłuchaj! I zakochaj się w muzyce jak my!
Projekt wspiera również Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej (Warszawa), Fundacja Nowe Media (Warszawa), Centrum Twórczości Dzieci i Młodzieży (Lwów), Związek Ukraińców w Polsce (Warszawa), Stowarzyszenie Białorusinów Świata wraz z inicjatywą kulturalną „Budźma” (Mińsk), Centrum wspierania informacyjnego inicjatyw społecznych „Trzeci Sektor” (Grodno) oraz Dom Białoruski (Warszawa).

Patronat honorowy nad projektem objęło Centrum Kultury i Informacji przy Ambasadzie Ukraińskiej w Polsce.

Projekt ten jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej, w ramach programu "Młodzież w działaniu".
Autorka: Maja Kurpiewska – uczestniczka projektu One Voice, chórzystka Sienna Gospel Choir

Teodor Sobczak

 Trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe (technologia flash), edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy. 

Artykuły powiązane

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu