czwartek, 31 sierpień 2017 11:54

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Napisał 

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i kontaktów.

W planach mamy giełdę kontaktów (weź ze sobą wizytówki), „grę w statki” (warsztatową grę integracyjną ), smaczny obiad, który przygotuje nam Niebieski Syfon oraz spotkanie z 2 niezwykłymi gośćmi – Arturem Waczko i Sławomirem Wojtkowskim, czyli dyrektorami Warszawskiej Szkoły Reklamy. Ci dwaj nie zgadzają się w niemal każdej kwestii i dzięki temu     z dobrymi rezultatami prowadzą setki skutecznych kampanii reklamowych. Można będzie się z nimi pokłócić, pogadać lub poprosić o radę.

Spotkaniom towarzyszą dodatkowe atrakcje m.in.:
* spotkania autorskie z Filipem Berendtem prowadzone przez Iwo Zmyślonego
* warsztaty dla dzieci przygotowane przez Wawa Design Festiwal
* wystawa prac warszawskiego sektora kreatywnego.

Z uwagi na otwarty, bezpłatny charakter spotkania oraz konieczność dostosowania poczęstunku do liczby gości prosimy o rejestrowanie się pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Teodor Sobczak

 Trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe (technologia flash), edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy. 

Więcej w tej kategorii: « Nagrody WPEK rozdane!

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Vademecum NGO.MAZOWIA.COM 2017

Uważne i świadome organizacje pozarządowe to efekt  projektu NGO.MAZOWIA.COM w którym szereg ekspertów dzieli się swoją wiedzą. Zachecamy do pobierania!

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu