wtorek, 06 czerwiec 2017 20:10

Swój? Obcy? Teatralny Teren Badań - Rejestracja

Napisane przez 
Swój?Obcy? Swój?Obcy? Sudra

REKRUTACJA KROK PO KROKU


1. Aby wziąć udział w warsztatach należy:

A)Być osobą w wieku 13-19 lat

B)Mieszkać na terenie powiatu pruszkowskiego

C)Posiadać zgodę rodziców na swój udział w projekcie

2. Jeśli spełniasz powyższe warunki, zapoznaj się z treścią Regulaminu.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line bądź pobierz go ze strony, wypełnij go i prześlij drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 3. Po otrzymaniu formularzy zgłoszeniowych Komisja Rekrutacyjna wybierze 15 uczestników i powiadomi ich drogą mailową o zakwalifikowaniu się do projektu.

4. Każda zakwalifikowana osoba zostanie poproszona o wydrukowanie regulaminu, karty kwalifikacyjnej, oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów projektu i podpisanie ich. Podpisane dokumenty osoby zakwalifikowane do warsztatów muszą przynieść na pierwsze zajęcia (10 lipca 2017).

5. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania odnośnie projektu i rekrutacji proszę pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod nr 796 313 347.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa w projekcie zawiera Regulamin.

 

Formularz zgłoszeniowy on-line (kliknij mnie)

Ściągnij załącznik:

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Vademecum NGO.MAZOWIA.COM 2017

Uważne i świadome organizacje pozarządowe to efekt  projektu NGO.MAZOWIA.COM w którym szereg ekspertów dzieli się swoją wiedzą. Zachecamy do pobierania!

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu