środa, 15 lipiec 2015 18:56

Relacja z zajęć plastycznych

Napisane przez 

A oto kolejne zajęcia w ramach naszego projektu już za nami. Tym razem chcemy pokazać Wam, jak wyglądały warsztaty plastyczne.


Młodzież dociekliwie badała temat Pruszkowa przy pomocy trzech technik plastycznych - malarstwo abstrakcyjne, kolarz i linoryt. Szczególnym zainteresowaniem obdarzony został proces tworzenia pocztówek z Pruszkowa techniką linorytu. Interpretowaliśmy je na wiele sposobów, szukaliśmy nowych znaczeń i innych kadrów naszego miasta.
Ponadto tworzyliśmy napis „Pruszków” na płachtach szarego papieru - wszystko przy użyciu swoich ciał i farb, taśm itp. Stworzyliśmy też etiudy z użyciem obrazów abstrakcyjnych.


Zdjęcia Jakub Tajduś

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Vademecum NGO.MAZOWIA.COM 2017

Uważne i świadome organizacje pozarządowe to efekt  projektu NGO.MAZOWIA.COM w którym szereg ekspertów dzieli się swoją wiedzą. Zachecamy do pobierania!

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu