wtorek, 14 lipiec 2015 21:34

Spektakle finałowe projektu "Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna"

Napisane przez 
plakat promujący spektakle plakat promujący spektakle

Czy wiecie, jak wygląda ulica Bolesława Prusa nocą? Jakie rozmowy słychać na pruszkowskim targu w piątek rano? Jak pachnie park Potulickich i pruszkowska piekarnia? Co przypomina dźwięk WKD i PKP?


Pruszkowska młodzież uczestnicząca w bezpłatnych warsztatach teatralnych starała się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań. Przez dwa tygodnie za pomocą wszystkich zmysłów trwały dociekliwe badania naszego miasta. W efekcie, używając teatralnych metafor, został stworzony niepowtarzalny spektakl i tym samym żywy obraz Pruszkowa. Do przygotowania przedstawienia młodzież wykorzystała zbierane przez siebie przeróżne dźwięki, obrazy, fotografie, prace plastyczne i teksty.


Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium” zaprasza serdecznie na spektakle finałowe projektu „Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna”. Przedstawienia prezentowane będą dwukrotnie (19 i 20 lipca) w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Hubala 5 w Pruszkowie. Wstęp wolny.


Terminy i godziny spektakli:
19 lipca (niedziela) – godz.15.00
20 lipca (poniedziałek) – godz.18.30


Projekt „Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna” realizowany jest w ramach programu „Lato w teatrze” Instytutu Teatralnego finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Informacje o programie „Lato w teatrze” na stronie internetowej: www.latowteatrze.pl (zakładka DLA MEDIÓW)

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Vademecum NGO.MAZOWIA.COM 2017

Uważne i świadome organizacje pozarządowe to efekt  projektu NGO.MAZOWIA.COM w którym szereg ekspertów dzieli się swoją wiedzą. Zachecamy do pobierania!

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu