wtorek, 14 lipiec 2015 21:34

Spektakle finałowe projektu "Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna"

Napisane przez 
plakat promujący spektakle plakat promujący spektakle

Czy wiecie, jak wygląda ulica Bolesława Prusa nocą? Jakie rozmowy słychać na pruszkowskim targu w piątek rano? Jak pachnie park Potulickich i pruszkowska piekarnia? Co przypomina dźwięk WKD i PKP?


Pruszkowska młodzież uczestnicząca w bezpłatnych warsztatach teatralnych starała się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań. Przez dwa tygodnie za pomocą wszystkich zmysłów trwały dociekliwe badania naszego miasta. W efekcie, używając teatralnych metafor, został stworzony niepowtarzalny spektakl i tym samym żywy obraz Pruszkowa. Do przygotowania przedstawienia młodzież wykorzystała zbierane przez siebie przeróżne dźwięki, obrazy, fotografie, prace plastyczne i teksty.


Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium” zaprasza serdecznie na spektakle finałowe projektu „Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna”. Przedstawienia prezentowane będą dwukrotnie (19 i 20 lipca) w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Hubala 5 w Pruszkowie. Wstęp wolny.


Terminy i godziny spektakli:
19 lipca (niedziela) – godz.15.00
20 lipca (poniedziałek) – godz.18.30


Projekt „Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna” realizowany jest w ramach programu „Lato w teatrze” Instytutu Teatralnego finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Informacje o programie „Lato w teatrze” na stronie internetowej: www.latowteatrze.pl (zakładka DLA MEDIÓW)

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu