niedziela, 07 czerwiec 2015 20:41

"Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna" - Zgłoś się!!!

Napisane przez 
Logo projektu Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna Logo projektu Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna

REKRUTACJA KROK PO KROKU


1. Aby wziąć udział w szkoleniu należy:
A) Być osobą w wieku 13-19 lat
B) Być uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej z terenu miasta Pruszków
C) Posiadać zgodę rodziców na swój udział w projekcie

2. Jeśli spełniasz powyższe warunki zapoznaj się z treścią Regulaminu oraz reszty dokumentów umieszczonych u dołu postu (formularz zgłoszeniowy, Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, Zgodę rodziców na udział dziecka w projekcie). Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line bądź pobierz go ze strony, wypełnij go i prześlij droga mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


3. Po otrzymaniu formularzy zgłoszeniowych Komisja Rekrutacyjna wybierze 15 uczestników i powiadomi ich drogą mailową o zakwalifikowaniu się do projektu.


4. Każda zakwalifikowana osoba zostanie poproszona o wydrukowanie regulaminu, zgody rodziców na udział w projekcie, oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów projektu i podpisanie ich. Podpisane dokumenty osoby zakwalifikowane do warsztatów muszą przynieść na pierwsze zajęcia (06 lipca 2015).


5. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania odnośnie projektu i rekrutacji proszę pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dzwonić pod nr. tel 602-465-139
Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa w projekcie zawiera Regulamin.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ON-LINE [kliknij mnie]

 

 

Ściągnij załącznik:

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu