sobota, 11 lipiec 2015 09:40

Zmysły Prysły! Ruszyły warsztaty teatralne!

Napisane przez 

Już od kilku dni trwają warsztaty teatralne. Dzieje się bardzo dużo a zapowiada jeszcze więcej! A oto skrót naszych dotychczasowych działań:


Po krótkim (lecz jakże intensywnym Smile) zapoznaniu się i zintegrowaniu grupy rozpoczęliśmy wspólną pracę. Wykorzystując zmysł smaku i zapachu, nasze wspomnienia i skojarzenia związane z Pruszkowem zaczęliśmy tworzyć własną mapę miasta. Wyszliśmy na ulice, podsłuchiwaliśmy troszkę rozmów mieszkańców Wink, robiliśmy zdjęcia w plenerze i tworzyliśmy własne teksty. Do tego wszystkiego dodaliśmy odrobinę plastyki w postaci kolarzy i abstrakcji. A wszystko przeplatane było dużą ilością improwizacji!!! Jak widzicie w naszej Pruszkowskiej Kuchni Teatralnej wrze, a apetyt na więcej rośnie nam z każdym dniem.

Zdjęcia - Jakub Tajduś

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu