sobota, 11 lipiec 2015 09:40

Zmysły Prysły! Ruszyły warsztaty teatralne!

Napisane przez 

Już od kilku dni trwają warsztaty teatralne. Dzieje się bardzo dużo a zapowiada jeszcze więcej! A oto skrót naszych dotychczasowych działań:


Po krótkim (lecz jakże intensywnym Smile) zapoznaniu się i zintegrowaniu grupy rozpoczęliśmy wspólną pracę. Wykorzystując zmysł smaku i zapachu, nasze wspomnienia i skojarzenia związane z Pruszkowem zaczęliśmy tworzyć własną mapę miasta. Wyszliśmy na ulice, podsłuchiwaliśmy troszkę rozmów mieszkańców Wink, robiliśmy zdjęcia w plenerze i tworzyliśmy własne teksty. Do tego wszystkiego dodaliśmy odrobinę plastyki w postaci kolarzy i abstrakcji. A wszystko przeplatane było dużą ilością improwizacji!!! Jak widzicie w naszej Pruszkowskiej Kuchni Teatralnej wrze, a apetyt na więcej rośnie nam z każdym dniem.

Zdjęcia - Jakub Tajduś

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Vademecum NGO.MAZOWIA.COM 2017

Uważne i świadome organizacje pozarządowe to efekt  projektu NGO.MAZOWIA.COM w którym szereg ekspertów dzieli się swoją wiedzą. Zachecamy do pobierania!

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu